شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات سدیدآفرین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی شرکت سدیدآفرین به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به این وب‏‌سایت (forum.sadidafarin.ir) هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و تمامی خدمات ارائه شده توسط سدیدآفرین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سدیدآفرین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سدیدآفرین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سدیدآفرین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سدیدآفرین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سدیدآفرین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سدیدآفرین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سدیدآفرین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سدیدآفرین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سیاست های رعایت حریم شخصی

سدیدآفرین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. سدیدآفرین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت سدیدآفرین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سدیدآفرین، مانند متن، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سدیدآفرین جزئی از اموال سدیدآفرین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سدیدآفرین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سدیدآفرین محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سدیدآفرین و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سدیدآفرین محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات سدیدآفرین، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
مسولیت تمامی محتویات اعم از تصاویر فیلم و یا موتون آموزشی تولید شده توسط کاربران از عهده شرکت سدید آفرین خارج بوده و بر عهده کاربر تولید کننده ی آن محتوا می باشد.

استفاده از انجمن

سدیدآفرین به کاربران خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان استفاده از این انجمن را می‌‏دهد.
سدیدآفرین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف این سایت، اقدام و خدمات خود را متوقف کند .حق قطع سرویس کلیه و یا بخشی از خدمات سایت به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، برای سدیدآفرین محفوظ است.

سدید آفرین مجاز است هر گونه محتوا که با قوانین و مقررات و دستور العمل این انجمن و نیز با قوانین جمهوری اسلامی ایران در تضاد باشد را حذف نماید و در صورت نیاز مراتب را به سازمان های مربوطه اعلام نماید.

سدید آفرین مجاز است حساب کاربری کاربرانی که رفتار آنها در این سایت با قوانین و مقررات و دستور العمل این انجمن و نیز با قوانین جمهوری اسلامی ایران در تضاد باشد را حذف نماید و در صورت نیاز مراتب را به سازمان های مربوطه اعلام نماید.

نمایندگی

سدیدآفرین در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی سدیدآفرین اطلاع دهید.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سدیدآفرین هیچ گونه مسئولیتی ندارد. سدیدآفرین خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در صفحه درباره ما با ما در میان بگذارید.