ایجاد یک تریگر از نوع Variable با نوع String

سلام
برای فعال سازی یک تریگر وقتی مقدار Variable به جای عدد از String استفاده شده باشه راهکار چیه ؟
مثلا من یک آیتم دارم که مقدار PC1 یا PC2 را بر میگرداند .
میخواهم وقتی مقدار آیتم من PC1 هست تریگر فعال بشه راهکارش چیه ؟

توی اینترنت سرچ کردم به این مقدار رسیدم

{Server1:ActivePC1.regexp(PC1)}<>0

که در صورتی که مقدار آیتم ActivePC1 برابر با PC1 نباشد تریگر فعال میشود .
آیا این درست است یا راهکار بهتری برای آن هست

نکته دوم اینکه اگر بخواهم تریگر هر دقیقه اعمال شود راهکار چیست ؟ یعنی هر بار Action اجرا شود . نه اینکه با اولین اجرا دیگر فعال نشود

با سلام
با استفاده از Regular expression می توانید برای آیتم هایی که مقدار String دارند تریگر ایجاد کنید. نتیجه ای که در سرچ بدست اوردید درسته.

اگر بخواهید تریگر فقط بار اول فعال نشه و ادامه داشته باشه باید در قسمت تنظیمات تریگر گزینه
PROBLEM event generation mode
را در حالت Multiple قرار دهید. در اینصورت تکرار تریگر متناسب با Update interval
آن آیتم خواهد بود.

ممنون تست کردم . تریگر به درستی ریست میشه . اما مشکلی که هنوز دارم اینه که Action متناظر آن فعال نمیشه .
سناریوی من اینه که وقتی سرویس روی سرور 1 هست اگر برنامه کاربردی سرور یک از کار بیفته باید اکشن فعال بشه و سرویس را روی سرور دوم بالا بیاورد .
در این حالت من سرویس را به طور دایم مانیتور میکنم که گفتم تریگر دایم فعال باشد . تریگر دوم هم سرویس روی همین سرور است . که دایم مانیتور میشود ( تا اینجامشکلی نداریم و گزارش دست ثبت میشه )
حالا برای تست وقتی من سرویس را دستی از کار می اندازم . اکشن من که تریگر اول با تریگر دوم که مانیتور سرویس است AND شده وقتی ( اگر سرور روی PC1 باشد تریگر اول فعال میشود و اگر سرویس از کار بیفتد تریگر دوم فعال میشود ) در این حالت شرط AND برقرار شده و باید اکشن انجام شود . اما اکشن انجام نمیشود . هیچ لاگی هم ثبت نمیشه .
1چطوری میتونم تست کنم که سراغ اکشن میاد یا نه ( چون توی Action حتی یک Echo ساده هم میزنم چیزی نمیاد )

نمونه Action :

نمونه تریگر اند شده :

شما میتونید در منوی Monitoring در قسمت Problems وضعیت Action هایی رو که تعریف کردید مشاهده کنید.