برگزاری دوره آموزشی زبیکس در آذرماه 1396

zabbix
training

با عرض سلام به تمامی زبیکس دوستان

با توجه به درخواست‌های متعدد شما دوستان، در نهایت برگزاری دوره زبیکس، که مبتنی بر هر 2 دوره شرکت زبیکس است، در اواسط آذرماه توسط شرکت سدیدآفرین، نماینده رسمی شرکت زبیکس در ایران، برگزار خواهد شد.

جزییات کامل دوره طی روزهای آینده از طریق خانه زبیکس ایران و همچنین وبسایت شرکت سدیدآفرین اعلام می‌گردد.

به امید دیدار شما دوستان در این دوره تخصصی هستیم.

سلام

امکانش هست توضیحات بیشتری رو در مورد دوره و محتواش بفرمایید.

سلام

دوره در برگیرنده هر دو دوره شرکت زبیکس است که از اواسط آذر به مدت 5 هفته برگزار میشه. مدت کل دوره 42 ساعته که در قالب 14 جلسه 3 ساعته برگزار میشه.
برای اطلاعات کامل هم میتونید به آدرس زیر تشریف ببرید.

بازم سوالی باشه در خدمتم.:grinning:

ما که ثبت نام کردیم . گویا دوره تبدیل به کمپ شد . اما هنوز زمان برگزاریش مشخص نیست . اگر زودتر برگزار بشه عالیه .
ما منتظریم ها

سلام
خدمت دوستان عزیزم عرض کنم که ما سعی کردیم شرایط مختلف و متنوعی رو برای آموزش دوره های رسمی زبیکس ایجاد کنیم که همه دوستان بتونن استفاده کنند. البته متاسفانه هنوز تعداد نفراتی که مثل امید عزیز ثبت نام کردن به حد نصاب نرسیده که ما بتونیم این دوره ها رو شروع کنیم. واقعیت همه چیز آماده است از مکان برای آموزش گرفته تا استاد و مطالب آموزشی ولی با اینکه دوستان زیادی در نمایشگاه الکامپ درخواست آموزش داشتند متاسفانه هنوز ثبت نام ها در حدی نیست که بشه کلاس رو شروع کرد.

با این حال البته یه خبرهایی داره میشه این جا اعلام نمی کنم که بد قول نشم ولی امیدوارم که به زودی این دوره ها رو برگزار کنیم.
در غیر اینصورت تا یک ماه آینده شاید برای دوستانی که ثبت نام کردند حتی به صورت خصوصی و یا نیمه خصوصی دوره رو برگزار کنیم.

سلام . قرار بود توی این هفته دوره مانیتورینگ برگزار بشه اما با کمال تعجب دیدیم که کنسل شده ( خوب شد خودمون زنگ زدیم وگر نه سر کار بودیم و هیچ اطلاع رسانی هم نشد )
با توجه به اینکه به شدت دنبال اجرای این دوره بودم . میخوام بدونم میشه به برگزاری این دوره امیدوار بود ؟
اگر نه با توجه به اینکه من خودم حدود یک سالی میشه با زبیکس کار کردم . راهی هست بشه به صورت Workshop دو یا سه روزه به صورت Challenge روی این موضوع کار کرد هدف افزایش دانش و تجربه هست . و بیشتر رفع اشکال در پیاده سازی سناریو ها .
در ضمن ثبت نام این دوره را با درخواست شرکت انجام داده بودیم . اگر زمان Deadtime آن بگذره ممکنه دیگه با شرکت ما توی دوره موافقت نشه :frowning:

سلام امید عزیز

ممنون از پیگیری ای که دارید. البته باید بچه های آموزش جواب این مشکل شما رو بدن ولی من می دونم که تعداد هنوز به حد نصاب نرسیده البته اینکه برای یک دوره به علت نرسیدن به حد نصاب با تاخیر مواجه باشیم طبیعیه ولی این دوره انشاالله حتما برگزار می شه شک نکنید.
من از جانب خودم می گم که حتی اگر شده برای اون تعدادی مثل شما منتظر هستند به صورت نیمه خصوصی برگزار بشه این کار رو می کنیم.

به من اجازه بدین با بچه های آموزش یه صحبتی بکنم و تا اواسط هفته آینده به شما اطلاع بدم
اگر امکان داره شماره تماستون رو به آدرس ایمیل من ارسال کنید.

m.ghayem@sadidafarin.ir

بازم از جانب خودم از شما عذرخواهی می کنم که برای این دوره منتظر موندید.